AJ3003

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BN PILOT Водозаштитна Јакна дишечки материјал т, сина 4174-C05-6660 /

2770 ден со ДДВ
Функционална јакна со акрилна постава на вадење. Ракавите се монтажни. Материјал: памук/полиестер 245гр/м2. EN 13688:2013