BA08

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ZATOPEK S3 SRC Чевли ниски, 78500-002 /

4390 ден со ДДВ
Ниски заштитни чевли од хидрофобирана кожа. Поставата е изработена од SANY-DRY 100% полиестер, дишечка, антибактериска, отпорна на износување материја. Влошката