D10

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

HAMMER Шлем за минери со rapid механизaм жoлт 77715

790 ден со ДДВ
ШЛЕМ ЗА РУДАРИ. Дополнителното ребресто појачување додава издржливост при удари. Текстилни ленти со 8 точки за поврзување. 3 различни подесувања