BA20

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ULTIMATE II LOW S3 Чевли ниски ZC-2 /

1340 ден со ДДВ
Чевли изработени од водоодбојна кожа, со рефлектирачки елементи. Поставата е дишечка, апсорбира влага. Влошката е анатомска, антистатична, подвижна. Ѓонот е