AA020303

Прикажи 36 48 60

EMERTON RED BIBPANTS Панталони комбинезон црвени П/ПЕ /

2080 ден со ДДВ
Работни панталони полукомбинезон со обемни џебови, засилени на колената со можност за поставување штитници за колена. Материјал: полиестер 65%/ памук