BF25

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ULTIMATE II ANKLE S3 Чевли високи ZC-3 /

1450 ден со ДДВ
Чевли високи изработени од хидрофобирана кожа и рефлектирачки елемент во областа на петата. Поставата е дишечка и ја абсорбира влагата.