AI0503

Прикажи 36 48 60

ZETA5 Фатиран комплет, 100% памук, црвен 3019/18-R1 /

2710 ден со ДДВ
Зимски фатиран комплет, јакна и полукомбинезон со отстранлива капа. Материјал: 100% памук, 240гр/м2. Големини: S-5XL.