BS04

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ATHLETIC – Ергономска влошка, PFM-1106 /

420 ден со ДДВ
Влошка изработена од комбинација на PU пена, PU гел, Poliyou пена и текстил. Големината е прилагодлива. Овозможуваат удобност и термоизолација,