AF1101

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

VIVID MAN SOFTSHELL Јакна ветерозаштитна црно/зелена DS0088 /

1580 ден со ДДВ
Софтшел јакна што штити од ветер, погодна за секојдневно носење. Материјал: 94% полиестер/softshell, 6% елестан. EN 13688:2013