L

Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 36 48 60

BELT CLASSIC Појас, црн, 9930001360 /

220 ден со ДДВ
Појас погоден за секаков вид на панталони и полу-појас. Материјал: Памук / полиестер

BELT Појас црн, 993000056

260 ден со ДДВ
Црн класичен ремен. МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер ГОЛЕМИНА: 135 см.

HIGH DENSITY KNEE PAD GOMA Наколенки KP10

720 ден со ДДВ
GOMA Штитник за коленаотпорна на абење со одлична прилагодливост на коленото 

KAHN Чанта за алат 25см x 31см црн,V308-0-000

1150 ден со ДДВ
Чанта за инструменти со 4 големи централни и 2 мали странични џеба. Поседува прстен за држење на чекан. Материјал: 100%

KNEE PAD EVA foam Штитник за колена S156

500 ден со ДДВ
Штитник за колена кој може да се постави во комбилизон или панталони,  што се специјално изработени со џебови за нивно

SUPPORT BELT Појас за заштита на кичма PW80 /

1430 ден со ДДВ
Го зајакнува ‘рбетот, го поддржува абдоменот и долниот дел од’ рбетот назад. Ременот може да се прилагоди за дополнителен