AJ02

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DIADORA PADDED JACKET Jакна сo GEOX мембрана 173551-80014 /

10650 ден со ДДВ
Зимска јакна, дишечка лиценцирана од GEOX. Водонепропусна – 8000 мм воден столб. Отпорност на ветер 3000 mpv. Има рефлектирачки елементи.