AK1004

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Payper Worker Stretch Панталони црни, 98%П/2% еластан, 260гр. 001199-0376 /

2100 ден2130 ден со ДДВ
Панталони црни, unisex, еластични со модерен крој и функционални џебови.  Материјал: 98% памук и 2% еластин.  Величина: S-3XL