CH1201

Прикажи 36 48 60

GILT-Y Заштитни ракавици од јагнешка кожа и трико, жолта 96131 /

210 ден со ДДВ
Ракавици изработени од фина козја кожа,на грбот се со памучно платно а манжетната се затвара со велкро. EN 388, EN