AA2801

Прикажи 36 48 60

REDEX BIBPANTS Панталони комбинезон П/ПЕ BW2111 /

1358 ден со ДДВ
Работен полукомбинезон со засилени колена, регулирачки прерамки, странични и предни џебови со патент. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2.