AH11

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SALCHA Машка зимска јакна сива 0301034100 /

2684 ден со ДДВ
Зимска јакна со спортски дизајн, капата има можност да се собере во јаката. Има прилагодливи ракави со велкро. Материјал: 100%