AW34

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

MATTIAS Туника за готвач црно/сива 65/35 ПЕ/П 16P08G843 GIBLOR /

3440 ден со ДДВ
Туника за готвач со краток ракав. Изработена од памук 65/ полиетер 35, 190гр/м2. Има менливи копчиња, џеб на градите и