BP0901

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

GF MAN Машка кломпа 03-501 /

970 ден со ДДВ
Машка кломпа изработена од перфорирана кожа, покриена со PU. Поставата е текстилна и апсорбира влага. Влошката е кожна. Ѓонот е