AA1203

Прикажи 36 48 60

TORIN TROUSERS Панталони сиви 65/35 ПЕ/П /

1540 ден со ДДВ
Работни панталони со обемни џебови и засилени колена. Материјал: памук / полиестер, 195гр м2. Големини: XS-3XL.