AV0404

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

FABIANA Туника со краток рaкав П/ПЕ 160гр., бeлa/лила /

1090 ден со ДДВ
Туника на V со кратки ракави, два џеба, шарени елементи. МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 160 гр./м2  БОЈА: бела/т.розева, бела/св.зелена, бела/св.сина, бела/виолетова