H32

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Sekuralt 237 јаже за позиционирање 2m, 101007100006

3640 ден со ДДВ
Полустатично прилагодливо работно јаже Ø 12мм.Опремено со ергономски затегнувач, изработен од алуминиум со 1 челичен карабинер со тројнозаклучување. На другиот