BF09

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DIADORA D-TRAIL LEATHER BOOT S3 SRA HRO WR CI Чевли виссоки 173537-80004 /

11750 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: висококвалитетен природен нубук, водоотпорен ПОСТАВА: AIR MESH ВЛОШКА: PU пена со D-LIGHT технологија, отстранлива, дишечка влошка со активен