AV1101

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

M3 Туника со панталони П/ПЕ 3220/21 бела B1 /

950 ден со ДДВ
Туника со V израз со три џебови, панталони со два џеба и еластична половина. Материјал: памук/полиестер, 120 гр./м2 EN 13688:2013