AX

Се прикажуваат сите 22 резултати

Прикажи 36 48 60

ARMI PE Подлактици за еднократна употреба 100бр/пак, 305808 бели

280 ден со ДДВ
Ракави за еднократна употреба. МАТЕРИЈАЛ: полиетилен ГОЛЕМИНА: уни (20х40 см.) ВО ПАКУВАЊЕ: 100 БОЈА: бела, сина

ARMI PE Подлактици за еднократна употреба, 100бр/пак, 305804 сини /

280 ден со ДДВ
Ракави за еднократна употреба. МАТЕРИЈАЛ: полиетилен ГОЛЕМИНА: уни (20х40 см.) ВО ПАКУВАЊЕ: 100 БОЈА: бела, сина

BAT Наметало от РР 304208 /

160 ден со ДДВ
Наметката е изработена од 100% полипропилен и е за еднократна употреба. Големини:M-3XL

BAT Наметка за еднократна употреба од PP 304208 /

160 ден со ДДВ
Заштитен мантил за еднократна употреба. МАТЕРИЈАЛ: полипропилен- неплетен ГОЛЕМИНА: M-3XL EN 13688:2013

BIANCA Престилка од PVC бела 1406-6

220 ден со ДДВ
Водоотпорна престилка од PVC. 90×120 см. EN 13688 : 2013

BONE CAP Капа со стреа за еднократна употреба, 100бр,/пак, бело 304404

580 ден со ДДВ
Боне за еднократна употреба Материјал: полипропилен Гоелемини: UNI број во кутија: 100

BONE Капа за еднократна употреба,100бр/пак, бело /

330 ден со ДДВ
Боне за еднократна употреба Материјал: не-ткаен пропилен Големина: UNI Број во пакет: 100 парчиња Бои: Бела-2002; Плава-2001

COVER SAFE Комбинезон дишечки материјал., бел , 308 /

290 ден со ДДВ
Заштитен комбинезон со качулка, ламиниран со микропропусен филм. Патентот е покриен и има ластици на зглобовите. Заштита од хемикалии,

COVERSAFE Комбинезон дишечки материјал., бел , 308 /

290 ден со ДДВ
Заштитен комбинезон со качулка, ламиниран со микропропусен филм. Патентот е покриен и има ластици на зглобовите. Заштита од хемикалии,

DUCK EVO Ракавици од полиетилен, пакет 100бр.

165 ден со ДДВ
Ракавици за еднократна употреба изработени од тенка винилна фолија. Пакување – 100 парчиња. EN 420

MINTO Комбинезон за еднократна употреба од полопропилен 1091-V /

260 ден со ДДВ
Комбинезонизработен од 100% полипропилен, со капа, служи за еднократна употреба. Големини:M-3XL

PENY Престилка за еднократна употреба, 100бр/пак, бела 304508

460 ден со ДДВ
Престилка за еднократна употреба изработена од полиетилен. Големина: 71 x 136. 100/1.

TERI CPE+PP ESD Каљачи за еднократна употреба, со кондуктивна нишка 50бр/пак, сини 508E

1090 ден со ДДВ
Каљачи за еднократна употреба со засилено стапало. Материјал: полипропилен.

TERI PP Чорапи од полипропилен, 100бр./пак бели 403

810 ден со ДДВ
Навлаки за нозе за еднократна употреба изработени од полипропилен. Пакување 100/1.

TERI PP Чорапи од полипропилен, 100бр./пак сини 403

810 ден со ДДВ
Навлаки за нозе за еднократна употреба изработени од полипропилен. Пакување 100/1.

TERI Чорапи од полиeтилен, 100бр./пак сини 305704

190 ден со ДДВ
Каљачи за еднократна употреба. МАТЕРИЈАЛ: полиетилен ГОЛЕМИНА: uni (15×41) БР. ВО ПАКЕТ: 100 БОЈА: сина

TYVEK CLASSIC EXPERT Комбинезон CHF5, 03150015 /

670 ден со ДДВ
Антистатичен, водоотпорен заштитен комбинезон Tyvek® Classic (DuPont) со капа. Хемиски отпорен ,  отпорност на прашина, 3p еластична капа, Tyvek® патент

VINYL ANSELL Кецела од винил APVC – 45G зелена

700 ден со ДДВ
Кецела зелена изработена од vinyl/PVC 0,508мм (90*115цм), отпорна на киселини, бази, масти и масла.

VINYL ANSELL кецела од винил APVC – 45W бела

700 ден со ДДВ
Кецела бела изработена од vinyl/PVC 0,508мм (90*115цм),  отпорна на киселини, бази, масти и масла.