AH0101

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

EMERTON WINTER Јакна П/ПЕ 270гр. /

3080 ден со ДДВ
Зимска фатирана јакна со мултифункционални обемни џебови и засилени лакти. Еластични манжетни на ракавите.  Материјал: 65% полиестер/ 35% памук,