AA2102

Прикажи 36 48 60

PLUTON BIBPANTS Панталони комбинезон од 65% ПЕ и 35 % П, 190 гр. 20612 /

637 ден со ДДВ
Класични работни панталони со прерамки. Материјал: памук / полиестер., 195 гр. м2. Големини: S – 3XL.