AA020201

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EMERTON Панталони бело/сиво/кр.сино П/ПЕ 303889 /

1600 ден со ДДВ
Панталони со обемни џебови, засилени на колената со можност за поставување штитници за колена. Материјал: полиестер 65%/ памук 35%, 250