E1303

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EAR-300 Антифони надворешни, црвен 300-5 /

220 ден со ДДВ
Лесени пластични антифони за заштита на уши, кои се многу комфорни за носење. Тежина:186 гр SNR – 25 dB. Бои: