BP02

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

SANITARY SANDAL Сандали санитарни PANDA LYBRA 3116 S1 SRC /

2230 ден со ДДВ
Чевли ниски изработени од перфориран микрофибер, погодни за машинско перење. Поставата (SANITIZED MESH) е дишечка, со антимикробна и антибактериска обработка.