BE07

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EMERTON BLACK 01 Чевли ниски Z6038-01 /

1810 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од велур кожа и текстил. Поседуваат TNT апсорбирачка способност, влошка е менлива и антистатичка. EN 20347 :