G3301

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Респираторна маска SH3100 P1 – FFP1, 702111 /

50 ден со ДДВ
Преклопен респиратор без мембрана за издишување, против цврсти и течни аеросоли. Ниво на заштита: FFP1 EN 149:2001+A1:2009