AA010103

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA JACKET ЈАКНА црно/црно/зелено W2682J /

2150 ден со ДДВ
Работна јакна со функционални џебови и сигнални елементи. МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 270 гр./м2, засилени делови 600D PE/oxford/PU Големина: 46-62 EN 13688:2013