L19

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

KAHN Чанта за алат 25см x 31см црн,V308-0-000

1150 ден со ДДВ
Чанта за инструменти со 4 големи централни и 2 мали странични џеба. Поседува прстен за држење на чекан. Материјал: 100%