AF1102

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

VIVID MAN SOFTSHELL Јакна ветерозаштитна кралско сино/темно сино DS0088 /

1630 ден со ДДВ
Софтшел јакна ветро-одбивна, погодна за секојдневно носење. Материјал: 94% полиестер/softshell, 6% елестан. Големини: S-3XL EN 13688:2013