AA28

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

REDEX BIBPANTS Панталони комбинезон П/ПЕ BW2111 /

1358 ден со ДДВ
Работен полукомбинезон со засилени колена, регулирачки прерамки, странични и предни џебови со патент. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2.

REDEX JACKET Јакна од П/ПЕ JW2111 /

1293 ден со ДДВ
Јакна со рефлектирачки елементи, закопчување со патент, дополнително закопчување со велкро. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2.

REDEX TROUSERS Панталони П/ПЕ TW2111 /

1033 ден со ДДВ
Работни панталони со засилени колена со рефлектирачки елементи. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2.