AW07

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

MASSIMO Туника за готвач црно/црвена 65/35 ПЕ/П 10M2035N GIBLOR /

3140 ден со ДДВ
Туника за готвач со долг ракав. Внатрешен џеб и менливи копчиња. Материјал памук 65% / полиестер 35%.