AH0302

Прикажи 36 48 60

KASTOR Фатиран комплет ПЕ/ПУ т.сив/портокалов 1180/8303 /

4280 ден со ДДВ
Зимски фатиран комплет – јакна и полукомбинезон.  Јакната има обемни џебови со рефлектирачки елементи и закопчување со патент и