AH040102

Прикажи 36 48 60

COLLINS GREEN/BLACK Фатирани Панталони комбинезон со Јакна, зелено/црно 3020GB /

3700 ден со ДДВ
Зимски термо водозаштитен фатиран комплет – јакна и панталони, со патент и еластични манжетни. Прилагодливи ремени и рефлектирачки линии на