AM0601

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

WELBURN Блуза од полар 150гр кралско сина 0301037640 /

890 ден1250 ден со ДДВ
Блуза од микрополар со антипилинг финиш, топла, дишечка а закопчувањето е со патент. Материјал: 100% полиестер, 150gr/m2. EN 342