AE1301

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

CAMISA MAN-B Машка кошула П/ПЕ, долг ракав, бeлa /

1590 ден со ДДВ
Машка кошула со долги ракави и еден горен џеб со копче. Закопчувањето е на копчиња. Класичен модел. Материјал: Памук/Полиестер Големини: