G3302

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Респираторна маска со мембрана SH3200 V P2 – FFP2, 07010047/ *

80 ден со ДДВ
Преклопна, полу-маска маркирана од марката Спиротек- заштита FFP2 со вентил за издишување. Ременот е еластичен, и прилагодлив . Одговара на