AA0602

Прикажи 36 48 60

DES-EMERTON Јакна 35%П / 65%ПЕ Oxford BE-01-002 /

1470 ден со ДДВ
Работна јакна со мултифункционални џебови, појачани лакти и елементи со висока видливост. Материјал: 20% Памук / 80% Полиестер, 235g/m2. Големини: