CA14

Прикажи 36 48 60

SPARROW ракавици од полиестер обложени со нитрил N10500E /

60 ден со ДДВ
Ракавиците се од плетено полиестерно трико. Потопени се во нитрил и се со еластична манжетна. Големини: 9,10 Ракавици се во