AW2004

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ALEX Престилка до појас за готвач сиво/бела 60/40 П/ПЕ 11P08H17 GIBLOR

1380 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2