AV22

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SAM Машки мантил со долг ракав П/ПЕ,160гр, бeл /

1210 ден со ДДВ
Машки мантил со долг ракав. Еден горен џеб и два долни џеба. Затварање со копчиња. МАТЕРИЈАЛ: памук/ полиестер БОЈА: БЕЛ