AM0301

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

KARELA дуксер 100% полиестер црн L

1490 ден со ДДВ
Високо квалитетен полар, студозаштитен, дишечки со патент. Материјал: 100% полиестер, 280 гр/м2. Големини: S-3XL.