АА010101

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA JACKET Јакна сиво-црно/зелена W2682J /

2150 ден со ДДВ
Работна јакна со функционални џебови и рефлектирачки елементи. Материјал: памук/полиестер, 600D полиестер, 270гр/м2. Големини: 46-62.