F23

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

PERSPECTA 9000 Наочари поликарбонат проѕирни 10045516

490 ден со ДДВ
Неверојатно лесни (26 g), отпорни и истрајни заштитни наочари за целодневно носење. Со поликарбонатни стакла, оптика класа 1. Заштитниот слој