AL1301

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

FAST VEST Елек полиестер/спандекс, кр.сино/т.сино DV0051 /

1210 ден со ДДВ
Тенок, лесен елек. МАТЕРИЈАЛ: полиестер/спандекс БОЈА: кр. сина/т.сина, сиво/црна ГОЛЕМИНА: S-3XL EN13688:2013