AA20

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

PRIMO JACKET Јакна П/ПЕ 190гр/м2 J77 /

860 ден со ДДВ
Класично работно палто со манжетни на ракавите. Материјал: 35% памук, 65% полиестер, 195 гр/м2. Големини: 46-62.

PRIMO NAVY SHORTS Кратки панталони од П/П 195 гр/м2 SH77 /

720 ден со ДДВ
Кратки работни панталони изработени од памук/полиестер, 190гр/м2. Големини: XS – 3XL.