AL04

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

FLANEL Фатиран елек со карирана постава, црн, MD2137 /

2020 ден со ДДВ
Фатиран елек од бренд на Стенсо. Елекот е изработени од 100% полиестер, има двострани надворешни џебови, закопчувањето е на патент,